Chrupki kukurydziane, czyli pyszne przekąski dla małych i dużych. Dla zdrowych i dla tych, którzy mają różnego rodzaju dolegliwości, a nawet dla tych, którzy nie tolerują glutenu. Spokojnie, nasze chrupki mogą już jeść maluszki. Dzięki temu, że dobrze rozpuszczają się w buzi są całkowicie bezpieczne, a niektóre mamy wręcz polecają je także w okresie ząbkowania.

Nasze chrupki - dlaczego?

Mamy chrupki w różnej formie – w tradycyjnej wielkości oraz w postaci paluszków kukurydzianych. Pakujemy je w duże, ekonomiczne opakowania oraz małe, wygodne, które z łatwością wszędzie zabierzecie ze sobą. Kiedy Wasz maluch wybiera się do przedszkola, szkoły albo zabieracie go na spacer, warto dać mu kilka chrupek na drogę, bo CuCu to doskonała, zdrowa przekąska na każdą okazję. Spróbujcie sami. Chrupki CuCu nie mają nic wspólnego z smażonymi na oleju chipsami.

 

Dzieci z pewnością pokochają chrupiące paluszki kukurydziane w wybornych smakach: truskawkowym, toffie, czy czekoladowym. Spróbujcie sami, zanim zajmą się nimi Wasze pociechy :)

 

 

Moda na zdrowe, naturalne jedzenie ciągle trwa. I nie ma w tym nic dziwnego, bo przecież każdy świadomy człowiek chciałby czuć się dobrze i spożywać jak najlepsze potrawy.

 

Z myślą o zdrowiu naszym małych i dużych klientów do produkcji używamy tylko surowców najwyższej i sprawdzonej jakości łącznie z naturalnymi aromatami i barwnikami. Surowce przy każdej dostawie są dokładnie badane m.in. na zawartość glutenu, gmo i mikotoksyn, których nie tolerujemy w naszych produktach. Do produkcji nie używamy konserwantów ani dodatkowych wzmacniaczy smaku. Chrupki CuCu nie mają nic wspólnego z smażonymi na oleju chipsami.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Produkowana przez nas chrupka to bardzo prosty, ale zarazem bogaty w witaminy i mikroelementy produkt, który doskonale uzupełni nawet najbardziej wymagającą dietę. Pozyskiwana w procesie mielenia kukurydzy kaszka kukurydziana zawiera magnez, potas, wapń, żelazo, sód, a także witaminy E, A oraz należące do grupy B.

Chrupka dobra na wszystko

 

 

Chrupki produkowane z kaszki kukurydzianej stanowią podstawę do zdrowych, łatwo przyswajalnych i wartościowych pokarmów dla każdego z nas a w szczególności dla najmłodszych. Produkty z kaszki kukurydzianej stosują również osoby których stan zdrowia wymaga przestrzegania ścisłej diety oraz podczas schorzeń układu pokarmowego i wątroby . Z kolei zawarty w kaszce kukurydzianej selen zapobiega rozwojowi komórek nowotworowych.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jako produkt bezglutenowy kaszka kukurydziana jest wskazana również do stosowania u osób chorych na celiakię. Białko w niej zawarte nie wywołuje reakcji alergicznych.

 

W różnych rejonach świata przyrządza się z kaszki kukurydzianej rozmaite potrawy. Meksykanie robią z niej tortille, Rumuni – mamałygę, Włosi – polentę. Ponadto wypieka się z niej różne placki, zapiekanki oraz dodaje do gulaszów i zup. Dobrze komponuje się z żółtym serem oraz cebulą.

 

Dla zapewnienia najwyższej jakości produkujemy i pakujemy nasze chrupki „CuCu” przy użyciu najnowszych maszyn i technologii.

Cu-Cudowna kaszka

 

Szukaj nas w Szkolnym Sklepiku!

 

Nasze wyroby kukurydziane CuCu spełniają wymogi Rozporządzenia Ministra Zdrowia z dnia 26 sierpnia 2015 roku Dz.U.
z 28.08.2015 poz. 1256 w sprawie środków spożywczych przeznaczonych do sprzedaży dzieciom i młodzieży w jednostkach systemu oświaty.

Klikając na ulotkę możesz ją wydrukować i powiesić w swoim sklepie.